Łowca pedofilów

cykl dokumentalny
Niedziela
22:30

Łowca pedofilów

Krzysztof Dymkowski, tytułowy „Łowca pedofilów” na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych pisze o sobie tak: „108 pedofil złapany dzięki mnie w tym roku”. Jak to robi? Uważnie czyta ogólnodostępne ogłoszenia i podaje się w sieci za nastolatki. Zwykle nie czeka zbyt długo. Niemal nie ma w Polsce miasta, w którym wraz z policją nie zastawił pułapki na domniemanych pedofilów, bo wg danych Ogólnopolskiej Diagnozy Problemu Przemocy Wobec Dzieci, 9 proc młodzieży padło ofiarą co najmniej jednej z form wykorzystywania seksualnego bez kontaktu fizycznego. Niemal co dwudzieste dziecko było werbowane w Internecie do celów seksualnych. Badania pokazują ogrom skali problemu.

 

Krzysztof Dymkowski unieszkodliwia pedofilów już od ponad 10 lat. Ma na swoim koncie zdemaskowanie przedstawicieli najróżniejszych profesji o zróżnicowanym statusie materialnym i prawie w każdym wieku. Bo w przypadku pedofilii nie ma schematu.

O tym jakie są kulisy jego polowań, dlaczego to robi i czy nie obawia się zemsty opowie seria dokumentalna „Łowca pedofilów”.

 

Kontakt do programu: lowcapedofilow@polsatplay.pl

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0Dodaj nowy wątek
OGLĄDAJ

POLSAT Play

UPC

560,501

Multimedia Polska

516

Vectra

258 HD, 255 SD

TOYA

200

Cyfrowy Polsat

9,81

NC+

116

Netia

73

Promax

92