Polski lombard

Piątek
22.00

Polski lombard

 W Polsce działa największy w Europie lombard. Kilka ogromnych hal, miliony wyjątkowych przedmiotów, kilkaset transakcji dziennie. To rodzinny interes, który prowadzi Pani Jolanta z pomocą synów - Kamila i Łukasza. Klientów fachowo obsługują najlepsi na Śląsku handlarze – „Złoty” i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca – Kazimierz. Klienci codziennie zaskakują ich przedmiotami, które przynoszą do lombardu.

 

 

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 4Dodaj nowy wątek
22:54 | 31.12.2015
Kiedy coś nowego ?
dodał: Władysław S. Odpowiedz
Raz odcinki są naprawdę fajne, innym razem nudne jak flaki z olejem. Ale nadal jestem wiernym fanem i czekam na nowe bo w kółko leci ta sama seria.Czekam na jakieś zimowe odcinki bo jeszcze nie było nic w górach i nad morzem.
18:35 | 06.09.2015
MADE IN CHINA
dodał: woj67 Odpowiedz
to jest brak szacunku dla widzów .patrzeć jak na waszym kanale bedzie GORĄCZKA ZŁOTA PO POLSKU .Program jest słaby mdły ,choć pomysł dobry,jako orginał.Jedyną jaką rzeczą potrafi stacja zrobić z dobrym programem TO GO POPSUĆ jak to na nasze warunki .Dopiszcie jeszcze do programu MADE IN CHINA i bedzie OK . Oddajcie sie sami do komisu ale tylko w depozyt bo wątpie by znalazł sie jakiś nabywca {widz}żeby to kupił .Miejcie wiecej szacunku do nas widzów
17:43 | 26.07.2015
Szok !
dodał: Mayor7 Odpowiedz
Mogłem się domyślić że nasza produkcja będzie gorsza jednak to co zobaczyłem naprawdę mnie zatkało ! Dawno nie widziałem takiej lipy ! Śmieszne wyceny nie mające nic wspólnego z rzeczywistością (zawyżone) i "ustawieni" klienci. To naprawdę widać. Proszę! Zdejmijcie to albo zmieńcie. Wzór jak ma to wyglądać już macie z innej produkcji. No i skąd tych kolesi wzięliście ? Ja bym ich nie zatrudnił do sprzątania. Żenada ! Poprawcie się. Nie umiecie ? To pytajcie jak to zrobić ! Piotr.
12:58 | 04.04.2015
Mile Zaskoczona !
dodał: Widz Odpowiedz
Oglądam wszystkie serie amerykańskiej produkcji i choć byłam sceptycznie nastawiona to postanowiłam zobaczyć z ciekawości naszą rodzimą produkcje i...jestem Bardzo Pozytywnie zaskoczona. Pierwszy polski serial nie odbiegający jakością od oryginału, czekam na dalsze odcinki oby mnie nie rozczarowały.
OGLĄDAJ

POLSAT Play

UPC

560,501

Multimedia Polska

516

Vectra

258 HD, 255 SD

TOYA

200

Cyfrowy Polsat

9,81

NC+

116

Netia

73

Promax

92