O programie

Krzysztof Dymkowski, tytułowy „Łowca pedofilów”, na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych pisze o sobie tak: „108 pedofil złapany dzięki mnie w tym roku”. Jak to robi? Uważnie czyta ogólnodostępne ogłoszenia i podaje się w sieci za nastolatki. Zwykle nie czeka zbyt długo. Niemal nie ma w Polsce miasta, w którym wraz z policją nie zastawił pułapki na domniemanych pedofilów.

 

Według danych Ogólnopolskiej Diagnozy Problemu Przemocy Wobec Dzieci aż 9 procent młodzieży padło ofiarą co najmniej jednej z form wykorzystywania seksualnego bez kontaktu fizycznego. Niemal co dwudzieste dziecko było werbowane w internecie do celów seksualnych. Badania pokazują ogrom skali problemu.

 

Krzysztof Dymkowski unieszkodliwia pedofilów już od ponad 10 lat. Ma na swoim koncie zdemaskowanie przedstawicieli najróżniejszych profesji o zróżnicowanym statusie materialnym i prawie w każdym wieku. Bo w przypadku pedofilii nie ma schematu. O tym jakie są kulisy jego polowań, dlaczego to robi i czy nie obawia się zemsty opowiada seria dokumentalna „Łowca pedofilów”.

 

Kontakt do programu: lowcapedofilow@polsatplay.plZobacz więcej
Wideo
Komentarze
© Polsat Play 2017