Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
997 – Fajbusiewicz na tropie
niedziela 23:00
997 – Fajbusiewicz na tropieMichał Fajbusiewicz powrócił po latach w wielkim stylu. Nierozwiązane sprawy kryminalne, tajemnicze zaginięcia, najbardziej poszukiwani przestępcy. Autor programu rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni.
Autościema
środa 22:00
AutościemaJak kupić używany samochód i nie żałować? Brudne sztuczki handlarzy używanymi samochodami wychodzą na jaw! Na co zwracać uwagę, pokaże nam Jacek Balkan. Oto cała prawda o polskim auto-handlu.
Emil pogromca mandatów
czwartek 22:00
Emil pogromca mandatówEmil Rau od wielu lat toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. Staje po stronie kierowców, którzy niesłusznie zostali ukarani mandatem. Tropi nadużycia oraz absurdy, przez które cierpią użytkownicy dróg.
Kołowrotek
niedziela 09:00
KołowrotekFachowy magazyn wędkarski. Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański wyruszy nad najbardziej malownicze zbiorniki wodne w Polsce, aby przeczesać głębiny i złowić duuuuuużą rybę.
Łowca pedofilów
niedziela 22:30
Łowca pedofilówUważnie czyta ogólnodostępne ogłoszenia i podaje się w sieci za nastolatki. Zwykle nie czeka zbyt długo. Niemal nie ma w Polsce miasta, w którym wraz z policją nie zastawił pułapki na domniemanych pedofilów.
Magicy z ulicy
niedziela 13:00
Magicy z ulicyKuba i Filip, wybitni, młodzi iluzjoniści, wyruszają na ulice polskich miast. Ich zdumiewające umiejętności zaskoczą niejednego niedowiarka, którego spotkają na swojej drodze. Pokazują rzeczy niemożliwe…
Polska w monitoringu
piątek 22:00
Polska w monitoringuTo jedyny program, dzięki któremu można poznać rzeczywistość uliczną taką, jaka jest naprawdę. Zobaczycie nasz kraj widziany okiem kamer rejestrujących zdarzenia banalne, śmieszne, a nawet straszne…
Poszukiwacze historii
wtorek 22:00
Poszukiwacze historiiBadają, poszukują, przekopują. Ich celem jest promowanie historii. Nie chcą jednak zarzucić widza specjalistyczną mową i tabelkami. Zamiast tego proponują spotkanie z żywą historią... Archeolog i poszukiwacz.
Selekcja
niedziela 14:30
SelekcjaJedna z najtrudniejszych prób terenowych wzorowanych na testach rekrutacyjnych do jednostek specjalnych, która urosła już do rangi legendy. Przyciąga na start prawdziwych twardzieli i nie zawsze są to mężczyźni.
Skarby III Rzeszy
poniedziałek 21:30
Skarby III RzeszyBogusław Wołoszański szuka istotnych śladów zaginionego majątku III Rzeszy i opowiada o ludziach, którzy tworzyli nazistowskie imperium. Eksploruje bunkry, podziemia oraz tajne kompleksy wojskowe.
Taaaka ryba
niedziela 09:30
Taaaka rybaKultowy program prezentujący uroki wędkarskich zakątków w kraju i na świecie. Ekscytująca przygoda z niezwykłymi rybami oraz ciekawostki przyrodnicze i kulturowe danego regionu.
Tajna historia XX wieku
poniedziałek 22:00
Tajna historia XX wiekuProgram Bogusława Wołoszańskiego. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.
© Polsat Play 2017