Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Autościema - pogromcy mitów
środa 22:00
Autościema - pogromcy mitówDwóch dziennikarzy i dwie zupełnie różne osobowości: Jacek Balkan dziennikarz motoryzacyjny oraz Kuba Wątły -nie związany z branżą motoryzacyjną, jednak zaciekawiony eksperymentami, które obalą mity.
Emil pogromca mandatów
czwartek 22:00
Emil pogromca mandatówEmil Rau od wielu lat toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. Staje po stronie kierowców, którzy niesłusznie zostali ukarani mandatem. Tropi nadużycia oraz absurdy, przez które cierpią użytkownicy dróg.
Łowca pedofilów
niedziela 22:30
Łowca pedofilówKrzysztof Dymkowski nie ma litości dla pedofilów. W sieć słynnego łowcy pedofilów wpada coraz więcej przestępców. Poza nieodłącznym towarzyszem psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka.
Magicy z ulicy
niedziela 13:00
Magicy z ulicyKuba i Filip, wybitni, młodzi iluzjoniści, wyruszają na ulice polskich miast. Ich zdumiewające umiejętności zaskoczą niejednego niedowiarka, którego spotkają na swojej drodze. Pokazują rzeczy niemożliwe…
Polacy w świecie
Polacy w świecieOd Moskwy przez Ateny aż do Hawany i Rio de Janeiro – nie ma zakątka świata, w którym nie mieszkaliby nasi rodacy. Jak układa im się życie na emigracji?
Poszukiwacze historii
wtorek 22:00
Poszukiwacze historiiZapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne, zapomniane skarby! W najnowszym sezonie znajdą wóz pancerny Panhard i odwiedzą bieszczadzkie ostępy!
Selekcja
niedziela 14:30
SelekcjaJedna z najtrudniejszych prób terenowych wzorowanych na testach rekrutacyjnych do jednostek specjalnych, która urosła już do rangi legendy. Przyciąga na start prawdziwych twardzieli i nie zawsze są to mężczyźni.
Tajna historia XX wieku
poniedziałek 22:00
Tajna historia XX wiekuProgram Bogusława Wołoszańskiego. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.
© Polsat Play 2017