2021-09-28

Jesień 2021 w Polsat Play. Poznaj szczegóły nowej oferty!

0

Nowe produkcje oraz kontynuacje tych znanych i lubianych na antenie stacji. Jesienną ramówkę Polsat Play wypełniają bohaterowie codzienności, poszukiwacze przygód i lepszego życia, pasjonaci historii oraz legendy małego ekranu. Od 1 października będzie można oglądać dwie nowe produkcje „Sam tata i pełna chata” oraz „Elektrownia - wielkie wyburzanie”, a także kilkanaście kontynuacji emocjonujących programów, które cieszą się wielką sympatią widzów.

Nowości skupiają się przede wszystkim na historiach zwykłych ludzi. Ukazują życie bez ozdobników, takim, jakie ono jest, z codziennymi dylematami, ale też sukcesami.

NOWOŚĆ - Sam tata i pełna chata”
Emisja od 1 października (piątek), godz. 22:00
Familijny serial dokumentalny o rodzicielskiej trosce i miłości, ale przede wszystkim o losach ojców, którzy samodzielnie wychowują swoje dzieci. Pełen pozytywnych emocji, radości, wzruszeń, dobrego humoru i rodzinnego ciepła program z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. W serialu można zobaczyć, jak wygląda dom, w którym dziećmi opiekuje się tylko ich tata, który przejmuje wszystkie rodzinne i wychowawcze obowiązki, a tym samym staje przed trudnym wyzwaniem zastąpienia im obojga rodziców. Bohaterowie tej produkcji, mimo różnych przeciwności, koncentrują się na pozytywnych rzeczach, nie poddają się, po prostu robią wszystko, aby stworzyć ciepły, rodzinny dom. „Sam tata i pełna chata” to najlepszy dowód na to, że samodzielne ojcostwo wymaga licznych poświęceń. Samodzielny ojciec musi bowiem godzić role mamy i taty, nauczyć się wszystkich czynności niezbędnych do prowadzenia domu, zaspokoić potrzeby materialne i emocjonalne swoich pociech. I choć nie jest to proste zadanie, bohaterowie serialu starają się ze wszystkich sił, aby ich dzieci były szczęśliwe i miały kochającą rodzinę. Za produkcję serialu odpowiada Inbornmedia.

NOWOŚĆ - Elektrownia - wielkie wyburzanie”
 Emisja od 5 października (wtorek), godz. 22:30
Serial dokumentalny o ludziach, którzy pracują przy największej rozbiórce elektrowni w historii Polski. Aby sprawnie przeprowadzić wyburzenie tak ogromnej inwestycji, zaangażowano setki ludzi. To właśnie oni są bohaterami serialu „Elektrownia - wielkie wyburzanie”. Barwni, zabawni i charyzmatyczni dostarczają wielu pozytywnych emocji. Ciężka praca i spektakularne akcje na placu wyburzeniowym przeplatają się z dobrym humorem i codziennym życiem bohaterów. W serialu nie brakuje również trzymających w napięciu, często niebezpiecznych sytuacji. Można zobaczyć gigantyczne, kontrolowane wybuchy czy demontaże potężnych, ważących kilkaset ton metalowych konstrukcji. Producentem serii jest Inbornmedia.  

Poza nowościami widzowie Polsat Play zobaczą jesienią nowe odcinki seriali i filmów dokumentalnych, które biją rekordy popularności: „Hardcorowa miłość”, „Chłopaki do wzięcia”, „Łowca pedofilów”, „Drwale” i „Kloszard story”. Nie zabraknie również programów hobbystycznych, jak „Kołowrotek” oraz historycznych dokumentów odsłaniających kulisty wojny, jak „Poszukiwacze historii” i „Tajna historia XX wieku”.

Tajna historia XX wieku
Emisja od 4 października (poniedziałek), godz. 22:00
Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Tajna historia XX wieku to kultowy program, w którym Bogusław Wołoszański wprowadza w fascynującą historię XX wieku i odkrywa jej wielkie zagadki.

Poszukiwacze historii
Emisja od 5 października (wtorek), godz. 22:00
Poszukiwacze historii to dwóch  pasjonatów udowadniających, że historia nie musi być nudnym szkolnym przedmiotem. W programie m.in: znajdą wóz pancerny Panhard i odwiedzą bieszczadzkie ostępy, próbując odnaleźć ślady burzliwych walk armii rosyjskiej i austriackiej w okresie I wojny światowej.

Więzienie
Emisja od 6 października (środa), godz. 21:30
Serial przybliża życie za murami zakładu karnego. Współegzystują tam dwie bardzo różne od siebie grupy - skazani i służba więzienna. Jak wygląda życie za kratami? Czy da się tam w miarę normalnie funkcjonować? Kamera pokazuje wszystkie zakamarki zakładu karnego - od celi, przez kuchnię, szpital, spacerniak, świetlice terapeutyczne, aż po gabinety psychologów. Produkcja pozwala śledzić losy więźniów i ciężką pracę służby więziennej, która wkłada wiele wysiłku w resocjalizację skazanych. Nie brakuje momentów mrożących krew w żyłach, jak i humorystycznych.

Hardcorowa miłość
Emisja od 6 października (środa), godz. 22:30
Bohaterkami serialu dokumentalnego Hardcorowa miłość, są kobiety, które zakochały się w mężczyznach z kryminalną przeszłością. Chociaż same są pozytywne, sympatyczne i nie wchodzą w konflikt z prawem, to nie potrafią i nie chcą żyć bez swoich ukochanych. Jak to wygląda i dlaczego dokonują takich wyborów?

Górale
Emisja od 7 października (czwartek), godz. 21:30
Niezwykły świat współczesnych polskich górali. Z gór czerpią odwagę, siłę, zręczność oraz zamiłowanie do wolności. Wiedzą, że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą - akceptują, co daje im los, żyją w symbiozie z naturą, górami oraz porami roku. Jak radzą sobie z wyzwaniami XXI wieku?

Rolnicy - tak się żyje u nas na wsi
Emisja od 7 października (czwartek), godz. 22:30
Zawód, którego godziny pracy dyktuje przyroda. Rolnik nie może po prostu wziąć wolnego, a w gospodarstwie zawsze jest coś do zrobienia. Seria pokazuje, jak wygląda praca w jednym z najtrudniejszych zawodów świata.

Kloszard story
Emisja od 1 października (piątek), godz. 22:30
Jak zostaje się bezdomnym? Kloszard Story odpowiada na to oraz wiele innych pytań: jak będąc bezdomnym można przetrwać zimę? Skąd wziąć jedzenie i ubrania? Gdzie spać? Gdzie się umyć? Dzięki programowi można poznać prawdziwe życie ludzi, którzy żyją na marginesie społeczeństwa i z reguły pozostają niewidoczni.

Budowlańcy
Emisja od 2 października (sobota), godz. 21:30
W programie pojawiają się zarówno profesjonalne, jak i mniej profesjonalne ekipy budowlane. Serial pokazuje pracę przy wznoszeniu i remontowaniu budynków… bez cenzury. Jak budowlańcy dbają o jakość? Których klientów szanują, a o których wyrażają się w niewybredny sposób? Kto i ile płaci za wykonane prace? Ile naprawdę zarabiają budowlańcy?

Polacy za granicą
Emisja od 2 października (sobota), godz. 22:00
Program przybliża losy Polaków, którzy postanowili szukać szczęścia w rożnych częściach globu. Pokazuje ich pasje, ulubione miejsca, jedzenie. Bohaterowie udzielają także rad, co robić i czego nie robić, jeśli jest się Polakiem za granicą.

Chłopaki do wzięcia
Emisja od 3 października (niedziela), godz. 21:00
Młodzi mieszkańcy miast, miasteczek i wiosek mają poważny problem - brak dziewczyn, z którymi można się spotykać i ostatecznie założyć rodziny. Twórcy programu obserwują ich codzienne zmagania, wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym.

Drwale i inne opowieści Bieszczadu
Emisja od 3 października (niedziela), godz. 22:00
Twarde życie na peryferiach cywilizacji niesie ze sobą wiele niespodzianek i wyzwań. Kim są ludzie, którzy zrezygnowali z luksusów miejskiego życia? Czego szukają w dziczy i z czym zmagają się na co dzień? Oryginalne portrety jedynych w swoim rodzaju bieszczadzkich  drwali.

Łowca pedofilów
Emisja od 3 października (niedziela), godz. 22:30
Bezkompromisowi łowcy pedofilów przemierzają Polskę, tropiąc przestępców seksualnych i organizują wspólnie z policją zasadzki. Emocjonujący program, który jest odpowiedzą na bolesny i bardzo aktualny problem społeczny.

Komentarze