2022-12-22

Polsat Play pełen wrażeń w święta, Sylwestra i Nowy Rok

0

Flagowe programy i seriale stacji w dużych dawkach. Najlepszy prezent dla fanów. Wigilia, Boże Narodzenie, Sylwester i Nowy Rok to idealny czas na nadrabianie zaległości - także tych serialowych i programowych. Polsat Play znakomicie to rozumie i przygotował specjalne maratony swoich kultowych produkcji. Ich wielbiciele mają okazję obejrzeć wiele odcinków takich przebojów stacji, jak „Chłopaki do wzięcia”, „Łowca pedofilów”, „Górale”, „Polacy za granicą”, „Kloszard Story”, „Więzienie” czy „Rolnicy - tak się żyje u nas na wsi”. Sprawdź specjalną, świąteczno-noworoczną ofertę Polsat Play.

W okresie świąteczno-noworocznym Polsat Play przygotował dla widzów maratony swoich hitów. Zarówno w Wigilię, pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, jak i w Sylwestra oraz Nowy Rok na antenie stacji można zobaczyć seriale i programy, które są znakiem rozpoznawczym Polsat Play. W te specjalne dni nie trzeba się ograniczać. Emisja obejmuje bowiem nawet trzydzieści odcinków jednej produkcji z rzędu!

Kloszard story” - Wigilia od godz. 7:00 (24 odcinki)
Opowieść o ludziach bezdomnych, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy uda im się przetrwać kolejną zimę w podwarszawskim lesie? W tej smutnej historii znajdą się jednak także momenty radosne, anegdoty i czarny humor.

Chłopaki do wzięcia- Wigilia, Boże Narodzenie, drugi dzień świąt Bożego Narodzenia od godz. 19:00 (18 odcinków każdego dnia)
Młodzi mieszkańcy miast, miasteczek i wiosek mają poważny problem - brak dziewczyn, z którymi można się spotykać i ostatecznie założyć rodziny. Twórcy programu obserwują ich codzienne zmagania, wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym. Dyskoteki, ogniska, ale też portale randkowe i biura matrymonialne. Miłość niejedno ma oblicze.

Górale - Boże Narodzenie od godz. 7:00 (24 odcinki)
Niezwykły świat współczesnych polskich górali. Z gór czerpią odwagę, siłę, zręczność oraz zamiłowanie do wolności. Wiedzą, że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą - akceptują, co daje im los, żyją w symbiozie z naturą, górami oraz porami roku. Jak radzą sobie z wyzwaniami XXI wieku?

Polacy za granicą” - drugi dzień świąt Bożego Narodzenia od godz. 7:00 (12 odcinków)
Losy Polaków, którzy postanowili szukać szczęścia w rożnych częściach globu. Program pokazuje ich pasje, ulubione miejsca, jedzenie. Bohaterowie udzielają także rad, co robić i czego nie robić, jeśli jest się Polakiem za granicą. A jak się okazuje - Polacy mieszkają dosłownie wszędzie na świecie!

Więzienie” - Sylwester od godz. 7:00 (34 odcinki)
Zakamarki zakładu karnego - od celi, przez kuchnię, szpital, spacerniak, świetlice terapeutyczne po gabinety psychologów - okiem dokumentalnej kamery. Twórcy śledzą losy tzw. trudnych więźniów i ciężką pracę służby więziennej, której pracownicy wkładają wiele pracy w resocjalizację podopiecznych. Nie brakuje momentów mrożących krew w żyłach, jak i humorystycznych.

Rolnicy - tak się żyje u nas na wsi” - Nowy Rok od godz. 7:00 (34 odcinki)
Żniwa, dożynki, wykopki, zbiór owoców, zasiewy, dojenie krów czy przygotowania gospodarstw do zimy wyznaczają rytm ich życia. Oto dokumentalna opowieść o ludziach, którzy żyją z pracy własnych rąk i których egzystencja jest silnie powiązana z rytmami natury. Jacy są naprawdę rolnicy? Jak wyglądają wiejskie święta, obyczajowość, tradycje? Czy życie na wsi to sielanka? A może raczej harówka, której mało kto jest w stanie podołać?

Święta, Sylwester i Nowy Rok to czas, kiedy można odkryć trochę świata z Polsat Play bez wychodzenia z domu. Twórcy produkcji dokumentalnych docierają do interesujących ludzi i biorą na warsztat intrygujące tematy, aby widzowie mogli zaspokoić swoją ciekawość przed telewizorami. A w te szczególne dni można oddać się tej pożytecznej zabawie ze znacznie większą intensywnością, czyli zastosować tzw. binge-watching. Kto nie zna, ma okazję spróbować!