Jerzy Jakub Buczyński
Fenix. Iluzjonista i hipnotyzer. Człowiek, który dosłownie całe życie poświęcił swojej pasji. Jego zainteresowanie iluzją sięga połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to jako ośmioletni chłopiec zobaczył pierwsze prawdziwe zdziwienie na oczach widowni złożonej z najbliższych i zrozumiał, że magia jest w każdym z nas.
Więcej informacji

Iluzjonista i hipnotyzer. Człowiek, który dosłownie całe życie poświęcił swojej pasji. Jego zainteresowanie iluzją sięga połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to jako ośmioletni chłopiec zobaczył pierwsze prawdziwe zdziwienie na oczach widowni złożonej z najbliższych i zrozumiał, że magia jest w każdym z nas.

Z biegiem lat tworzone przez niego złudzenia nabierały coraz bardziej profesjonalnej formy. Pierwszymi poważnymi sukcesami były zwycięstwa w przeglądach konkursowych dla iluzjonistów. Nagrody przyznawane przez profesjonalne jury utwierdziły go w przekonaniu, że wybrał właściwą drogę.

Dziś Fenix to marka gwarantująca sztukę iluzji na najwyższym dostępnym poziomie. Śmiało można to stwierdzić uczestnicząc w największej magicznej imprezie w Polsce odbywającej się rokrocznie pod nazwą „Magic Festival”, a organizowanej właśnie przez jego firmę. Kuba zajmuje się również tworzeniem magicznych efektów specjalnych na potrzeby teatrów i festiwali.

W Polsat Play prowadzi program „Magicy z ulicy”

Komentarze