2019-11-02

„Wakacje z Bałtykiem”, czyli urlop z „Rodzina 500+”

0

Jak spędzają czas nad morzem rodacy, którym wyjazd umożliwił program socjalny? Które miejscowości preferują? Co robią? Jak wypoczywają? O której godzinie zaczynają grodzić plażę parawanem? Czy chodzą na dyskoteki? Na antenie Polsat PLAY „Wakacje z Bałtykiem” i najskrytsze urlopowe tajemnice…

Wypoczynek na jachtach, w luksusowych pensjonatach ze spa, czy w kwaterach od 20 złotych za łóżko? Bohaterowie nowej produkcji, którym rządowy program „Rodzina 500+” otworzył drogę nad morze, zobaczą je czasem po raz pierwszy. Dla niektórych będzie to pierwszy w życiu urlopowy wyjazd, do którego przygotowywali się tygodniami. Jadą z dalekich krańców Polski - z miast, miasteczek, wsi... Jak umoszczą się nad Bałtykiem? Na plaży, bliżej brzegu, pod smażalnią, czy na nocnej dyskotece? Czy bywalcy piaszczystych wydm zepchną naszych bohaterów za parawan, do kąta, i czy oni sami dadzą się tam zagonić? Czy wymarzony wyjazd spełni ich oczekiwania?

Bohaterowie to m.in. Mariusz i Kasia oraz dwójka ich małych dzieci. Do Jantara przyjechali odrestaurowanym trabantem z przyczepą kempingową rodem z Niewiadowa. Mariusz z żoną i dwójką nastoletnich synów zabrali nad wodę dwa psy adoptowane ze schroniska. Do Władysławowa udali się Agata z Łukaszem oraz ich trójka kilkuletnich dzieci. Do Łaz na kemping przyjechała Mariola i Andrzej wraz z córką i synem. Ania z Pawłem do pomocy przy dzieciach zabrali ze sobą dziadków. Czy starsi państwo okażą się pomocni? Może sami będą wymagać wsparcia podczas pobytu na wybrzeżu?

W serialu „Wakacje z Bałtykiem” widzowie mogą obserwować perypetie kilku rodzin, które spędzają wyczekiwany urlop w najpopularniejszych miejscowościach polskiej riwiery. Dzięki kamerze Polsat PLAY widz ma szansę zajrzeć za parawan we Władysławowie, w Karwi, w Łazach, Jastrzębiej Górze oraz Mielnie. Czy pobyt na bałtyckich plażach przyniesie im upragniony odpoczynek, relaks i satysfakcję? A może okaże się „walką o byt”?

  

Wakacje z Bałtykiem w sobotę o godz. 21:30 w Polsat PLAY.

Komentarze