Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Więzienie
środa 21:30
WięzienieSerial opisuje życie za murami Zakładu Karnego. Współegzystują tam dwie bardzo różne od siebie grupy – skazani i służba więzienna. Jak wygląda życie za kratami? Czy da się tam żyć?
Wakacje z Bałtykiem
Wakacje z BałtykiemWypoczynek na jachtach, luksusowych pensjonatach ze SPA, czy w kwaterach od 20 zł za łóżko? Nasi bohaterowie, którym 500+ otworzyło drogę nad morze zobaczy czasem po raz pierwszy. Jak sobie radzą?
Tak się kręcą rodzinne interesy
środa 21:00
Tak się kręcą rodzinne interesySerial dokumentalny nie tylko o biznesie, ale przede wszystkim o ludziach, którzy go prowadzą. Każdy bohater programu prowadzi biznes po swojemu: ze szwagrami, córkami czy żoną... Jak sobie radzą na co dzień?
Sam tata i pełna chata
piątek 22:00
Sam tata i pełna chataSerial familijny o ojcach przez wielkie „O”. Przybliża historie rodzin niekompletnych, bo pozbawionych mam. W każdej z nich samotny tata daje z siebie wszystko, aby wychować dzieci na wspaniałych ludzi.
Polacy w świecie
 
Polacy w świecieTomasz Florkiewicz uda się do europejskich stolic, aby sprawdzić, jak żyją polscy emigranci. W każdym odcinku nasi rodacy zza granicy oprowadzą go po swoim mieście i pokażą najbardziej fascynujące miejsca.
Hardcorowa miłość
środa 22:30
Hardcorowa miłośćBohaterkami serialu dokumentalnego Hardcorowa miłość, są kobiety, które zakochały się w mężczyznach z kryminalną przeszłością. Co przyciąga i trzyma panie przy takich facetach?
Elektrownia. Wielkie wyburzanie
wtorek 22:30
Elektrownia. Wielkie wyburzanieSerial dokumentalny o ludziach, którzy pracują przy największej rozbiórce elektrowni w historii Polski. Plac wyburzeniowy to miejsce pełne różnych emocji: stresu, radości, satysfakcji, śmiechu. Emocji tak różnych, jak sami pracownicy.
Drwale i inne opowieści Bieszczadu
niedziela 22:00
Drwale i inne opowieści BieszczaduSerial dokumentalny pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Ludzie niepokorni i twardzi, wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód. Szukają azylu i na połoninach znajdują schronienie…
Chłopaki do wzięcia
niedziela 21:00 i 21:30
Chłopaki do wzięciaPochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Czy ich marzenia mają szansę się spełnić?
Budowlańcy
sobota 21:30
BudowlańcyPraca na budowie to nie bajka. Szybkie terminy, trudne zlecenia i wymagający klienci a ekipy… W serii „Budowlańcy” zobaczymy jak sobie radzą profesjonalne ekipy budowlane. Wśród pracowników są m.in. osadzeni...