Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Więzienie
Środa 22:00
WięzienieSerial opisuje życie za murami Zakładu Karnego. Współegzystują tam dwie bardzo różne od siebie grupy – skazani i służba więzienna. Jak wygląda życie za kratami? Czy da się tam żyć?
Wakacje z Bałtykiem
Wakacje z BałtykiemWypoczynek na jachtach, luksusowych pensjonatach ze SPA, czy w kwaterach od 20 zł za łóżko? Nasi bohaterowie, którym 500+ otworzyło drogę nad morze zobaczy czasem po raz pierwszy. Jak sobie radzą?
Policjanci
PolicjanciSeriali i programów o nich było już wiele. Tylko na antenie POLSAT PLAY prawdziwe akcje funkcjonariuszy - odprawy, zatrzymania, pogonie i... emocje jakie towarzyszą pracy policjantów.
Polacy w świecie
Polacy w świecieTomasz Florkiewicz uda się do europejskich stolic, aby sprawdzić, jak żyją polscy emigranci. W każdym odcinku nasi rodacy zza granicy oprowadzą go po swoim mieście i pokażą najbardziej fascynujące miejsca.
Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest
Piątek 22:00
Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jestTomasz Jacyków, gdy został ojcem miał 15 lat, Rod Stewart 16, a Tomek spod Łukowa jedynie 14. Gdy Piotr z Chodzieży razem z Olą, kupował test ciążowy, miał więcej, bo prawie 17 lat, za to ona 13...
Drwale i inne opowieści Bieszczadu
Niedziela 22:00
Drwale i inne opowieści BieszczaduSerial dokumentalny pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Ludzie niepokorni i twardzi, wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód. Szukają azylu i na połoninach znajdują schronienie…
Chłopaki do wzięcia
niedziela 21:30
Chłopaki do wzięciaPochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Czy ich marzenia mają szansę się spełnić?
Budowlańcy
Wtorek 22:30
BudowlańcyPraca na budowie to nie bajka. Szybkie terminy, trudne zlecenia i wymagający klienci a ekipy… W serii „Budowlańcy” zobaczymy jak sobie radzą profesjonalne ekipy budowlane. Wśród pracowników są m.in. osadzeni...
© Polsat Play 2020