Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Więzienie
piątek 18:00
WięzienieSerial opisuje życie za murami Zakładu Karnego. Współegzystują tam dwie bardzo różne od siebie grupy – skazani i służba więzienna. Jak wygląda życie za kratami? Czy da się tam żyć?
Wakacje z Bałtykiem
 
Wakacje z BałtykiemWypoczynek na jachtach, luksusowych pensjonatach ze SPA, czy w kwaterach od 20 zł za łóżko? Nasi bohaterowie, którym 500+ otworzyło drogę nad morze zobaczy czasem po raz pierwszy. Jak sobie radzą?
Tak się kręcą rodzinne interesy
środa 22:00 i 22:30
Tak się kręcą rodzinne interesySerial dokumentalny nie tylko o biznesie, ale przede wszystkim o ludziach, którzy go prowadzą. Każdy bohater programu prowadzi biznes po swojemu: ze szwagrami, córkami czy żoną... Jak sobie radzą na co dzień?
Policjanci
 
PolicjanciSeriali i programów o nich było już wiele. Tylko na antenie Polsat Play prawdziwe akcje funkcjonariuszy - odprawy, zatrzymania, pogonie i... emocje, jakie towarzyszą pracy policjantów.
Polacy w świecie
 
Polacy w świecieTomasz Florkiewicz uda się do europejskich stolic, aby sprawdzić, jak żyją polscy emigranci. W każdym odcinku nasi rodacy zza granicy oprowadzą go po swoim mieście i pokażą najbardziej fascynujące miejsca.
Pociągi
poniedziałek 22:30
PociągiKażda trasa ma swoich specyficznych pasażerów, każdy pociąg - swoje sekrety. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu wsiadł do wagonu, a kolej to jedno z najpopularniejszych hobby na świecie.
Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest
piątek 22:00
Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jestTomasz Jacyków, gdy został ojcem miał 15 lat, Rod Stewart 16, a Tomek spod Łukowa jedynie 14. Gdy Piotr z Chodzieży razem z Olą, kupował test ciążowy, miał więcej, bo prawie 17 lat, za to ona 13...
Drwale i inne opowieści Bieszczadu
niedziela 22:00
Drwale i inne opowieści BieszczaduSerial dokumentalny pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Ludzie niepokorni i twardzi, wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód. Szukają azylu i na połoninach znajdują schronienie…
Chłopaki do wzięcia
niedziela 21:00
Chłopaki do wzięciaPochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Czy ich marzenia mają szansę się spełnić?
Budowlańcy
wtorek 22:30
BudowlańcyPraca na budowie to nie bajka. Szybkie terminy, trudne zlecenia i wymagający klienci a ekipy… W serii „Budowlańcy” zobaczymy jak sobie radzą profesjonalne ekipy budowlane. Wśród pracowników są m.in. osadzeni...
© Polsat Play 2021