Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
997 – Fajbusiewicz na tropie
997 – Fajbusiewicz na tropieMichał Fajbusiewicz powrócił po latach w wielkim stylu. Nierozwiązane sprawy kryminalne, tajemnicze zaginięcia, najbardziej poszukiwani przestępcy. Autor programu rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni.
Autościema - pogromcy mitów
Autościema - pogromcy mitówDwóch dziennikarzy i dwie zupełnie różne osobowości: Jacek Balkan dziennikarz motoryzacyjny oraz Kuba Wątły -nie związany z branżą motoryzacyjną, jednak zaciekawiony eksperymentami, które obalą mity.
Emil pogromca mandatów
niedziela 15:00
Emil pogromca mandatówEmil Rau od wielu lat toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. Staje po stronie kierowców, którzy niesłusznie zostali ukarani mandatem. Tropi nadużycia oraz absurdy, przez które cierpią użytkownicy dróg.
Górale
czwartek 22:00
GóraleCykl „Górale” ukazuje życie ludzi gór, kamera towarzyszy im przy pracy, przy wypoczynku. Widzowie będą mogli przezywać z bohaterami ich radość, jak również obserwować porażki.
Kloszard story
Kloszard story„Kloszard Story” to opowieść o ludziach bezdomnych, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy uda im się przetrwać kolejną zimę w podwarszawskim lesie?
Kołowrotek
niedziela 09:00
KołowrotekFachowy magazyn wędkarski. Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański wyruszy nad najbardziej malownicze zbiorniki wodne w Polsce, aby przeczesać głębiny i złowić duuuuuużą rybę.
Łowca pedofilów
niedziela 22:30
Łowca pedofilówKrzysztof Dymkowski nie ma litości dla pedofilów. W sieć słynnego łowcy pedofilów wpada coraz więcej przestępców. Poza nieodłącznym towarzyszem psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka.
Magicy z ulicy
Magicy z ulicyKuba i Filip, wybitni, młodzi iluzjoniści, wyruszają na ulice polskich miast. Ich zdumiewające umiejętności zaskoczą niejednego niedowiarka, którego spotkają na swojej drodze. Pokazują rzeczy niemożliwe…
Polacy za granicą
sobota 22:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Stambułu - w tych miejscach spotkamy naszych rodaków! Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Poszukiwacze historii
wtorek 22:00
Poszukiwacze historiiZapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne, zapomniane skarby! W najnowszym sezonie znajdą wóz pancerny Panhard i odwiedzą bieszczadzkie ostępy!
Selekcja
SelekcjaJedna z najtrudniejszych prób terenowych wzorowanych na testach rekrutacyjnych do jednostek specjalnych, która urosła już do rangi legendy. Przyciąga na start prawdziwych twardzieli i nie zawsze są to mężczyźni.
Tajna historia XX wieku
poniedziałek 22:00
Tajna historia XX wiekuProgram Bogusława Wołoszańskiego. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.
© Polsat Play 2020