Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
997 - Fajbusiewicz na tropie
 
997 - Fajbusiewicz na tropieMichał Fajbusiewicz powrócił po latach w wielkim stylu. Nierozwiązane sprawy kryminalne, tajemnicze zaginięcia, najbardziej poszukiwani przestępcy. Autor programu rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni.
Biznes po polsku
 
Biznes po polskuProgram polskim biznesie. Opowiada o ludziach, którzy założyli własne firmy, a teraz sami lub razem z rodziną nimi zarządzają. Oto kalejdoskop polskich sposobów na zarabianie pieniędzy.
Celebra - mam to coś
 
Celebra - mam to cośSława jest kapryśna, jedni o niej marzą całe życie i do niej dążą, inni stają się sławni przez przypadek. Bohaterami tego serialu dokumentalnego są osoby, które chcą zaistnieć...
Doktorka Demolka
 
Doktorka DemolkaBohaterowie programu Polsat PLAY niszczą przedmioty osobiste. W jakim celu? Malwina Wasilewska wraz z towarzyszącym jej zespołem pokazują, na czym polega prawdziwa Smash Therapy.
Górale
czwartek 22:00
GóraleCykl „Górale” ukazuje życie ludzi gór, kamera towarzyszy im przy pracy, przy wypoczynku. Widzowie będą mogli przezywać z bohaterami ich radość, jak również obserwować porażki i życiowe problemy.
Jazda z Andrzejem Bachledą
 
Jazda z Andrzejem BachledąPrawdziwa gratka dla miłośników białego puchu i oszałamiającej prędkości. Uczyć się narciarstwa od Andrzeja Bachledy Curusia III - trzykrotnego mistrza Polski i olimpijczyka, to marzenie każdego narciarza.
Kloszard story
piątek 22:30
Kloszard story„Kloszard story” to opowieść o ludziach bezdomnych, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy uda im się przetrwać kolejną zimę w lesie?
Kołowrotek
niedziela 9:00
KołowrotekFachowy magazyn wędkarski. Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański wyruszy nad najbardziej malownicze zbiorniki wodne w Polsce, aby przeczesać głębiny i złowić duuuuuużą rybę.
Łowca pedofilów
niedziela 22:30
Łowca pedofilówKrzysztof Dymkowski nie ma litości dla pedofilów. W sieć słynnego łowcy pedofilów wpada coraz więcej przestępców. Poza nieodłącznym towarzyszem psem Sarą, partneruje mu asystentka-pozorantka.
Magicy z ulicy
 
Magicy z ulicyKuba i Filip, wybitni, młodzi iluzjoniści, wyruszają na ulice polskich miast. Ich zdumiewające umiejętności zaskoczą niejednego niedowiarka, którego spotkają na swojej drodze. Pokazują rzeczy niemożliwe…
Niemiecki Biznes Walusia
 
Niemiecki Biznes WalusiaProgram opisuje kulisy pracy handlarza doskonałego, Grzegorza „Walusia” Walczaka, który razem ze wspólnikiem Michałem sprząta niemieckie mieszkania.
Nie mów do mnie śmieciarzu
środa 21:30
Nie mów do mnie śmieciarzuLosy niewidzialnych bohaterów, którzy towarzyszą wędrówkom naszych śmieci każdego dnia. Pokazujemy ich codzienną pracę, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach...
Pancerni
wtorek 22:30
PancerniKontynuacja popularnego reality, przybliżającego pracę handlarzy militariami, którzy przywracają maszyny bojowe do pełnej sprawności. Ich praca daje pretekst do ciekawych opowieści o sprzęcie i szerzej o historii.
Podglądacze przyrody
sobota 20:00
Podglądacze przyrodyPrzyrodnik i naukowiec Adam Zbyryt oraz filmowiec przyrody Robert Dróżdż wyruszają na poszukiwania intrygujących zwierząt zamieszkujących Polskę. Razem z nimi podglądamy niezwykły świat zwierząt.
Polacy za granicą
sobota 22:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Stambułu - w tych miejscach spotkamy naszych rodaków! Nasi prowadzący odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Polski lombard Walusia
poniedziałek 22:30
Polski lombard WalusiaOto największy w Polsce lombard, w którym można sprzedać lub zastawić wszystko. Tym biznesem zarządza rodzina Walczaków z Siemianowic Śląskich, w tym Grzegorz, czyli Waluś, jego matka, syn i żona.
Poszukiwacze historii
wtorek 22:00
Poszukiwacze historiiZapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii - Radosław Herman, Jacek Dzik i Jacek Łokaj - wykopują z ziemi kolejne zapomniane skarby. W jakie miejsca docierają i co ciekawego udaje im się znaleźć?
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsi
czwartek 22:30
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsiSerial dokumentalny „Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsi” opowiada o ludziach, dla których ziemia, kontakt z naturą i tradycja są kwintesencją ich codzienności.
Selekcja
 
SelekcjaJedna z najtrudniejszych prób terenowych wzorowanych na testach rekrutacyjnych do jednostek specjalnych, która urosła już do rangi legendy. Przyciąga na start prawdziwych twardzieli i nie zawsze są to mężczyźni.
Skarby III Rzeszy
wtorek 21:00 i 21:30
Skarby III RzeszyBogusław Wołoszański szuka istotnych śladów zaginionego majątku III Rzeszy i opowiada o ludziach, którzy tworzyli nazistowskie imperium. Eksploruje bunkry, podziemia oraz tajne kompleksy wojskowe.
Tajna historia XX wieku
poniedziałek 22:00
Tajna historia XX wiekuProgram Bogusława Wołoszańskiego. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.
Złomiarze
środa 21:00
ZłomiarzeCodzienna harówka, autentyczne historie i poczucie humoru w jednej produkcji. Oto angażująca opowieść o pracy fachowców od rozbiórek i odzyskiwania surowców.