Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
997 – Fajbusiewicz na tropie
997 – Fajbusiewicz na tropieMichał Fajbusiewicz powrócił po latach w wielkim stylu. Nierozwiązane sprawy kryminalne, tajemnicze zaginięcia, najbardziej poszukiwani przestępcy. Autor programu rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni.
Doktorka Demolka
Doktorka DemolkaBohaterowie programu Polsat PLAY niszczą przedmioty osobiste. W jakim celu? Malwina Wasilewska wraz z towarzyszącym jej zespołem pokazują, na czym polega prawdziwa Smash Therapy.
Górale
czwartek 22:00
GóraleCykl „Górale” ukazuje życie ludzi gór, kamera towarzyszy im przy pracy, przy wypoczynku. Widzowie będą mogli przezywać z bohaterami ich radość, jak również obserwować porażki i życiowe problemy.
Kloszard story
piątek 22:30
Kloszard story„Kloszard Story” to opowieść o ludziach bezdomnych, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy uda im się przetrwać kolejną zimę w lesie?
Kołowrotek
niedziela 09:00
KołowrotekFachowy magazyn wędkarski. Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański wyruszy nad najbardziej malownicze zbiorniki wodne w Polsce, aby przeczesać głębiny i złowić duuuuuużą rybę.
Łowca pedofilów
niedziela 22:30
Łowca pedofilówKrzysztof Dymkowski nie ma litości dla pedofilów. W sieć słynnego łowcy pedofilów wpada coraz więcej przestępców. Poza nieodłącznym towarzyszem psem Sarą, partneruje mu asystentka-pozorantka.
Magicy z ulicy
Magicy z ulicyKuba i Filip, wybitni, młodzi iluzjoniści, wyruszają na ulice polskich miast. Ich zdumiewające umiejętności zaskoczą niejednego niedowiarka, którego spotkają na swojej drodze. Pokazują rzeczy niemożliwe…
Nie mów do mnie śmieciarzu
środa 21:30
Nie mów do mnie śmieciarzuLosy niewidzialnych bohaterów, którzy towarzyszą wędrówkom naszych śmieci każdego dnia. Pokazujemy ich codzienną pracę, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach...
Polacy za granicą
sobota 22:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Stambułu - w tych miejscach spotkamy naszych rodaków! Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Poszukiwacze historii
wtorek 22:00
Poszukiwacze historiiZapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne, zapomniane skarby! Znajdą m.in. wóz pancerny i odwiedzą leśne ostępy!
Selekcja
SelekcjaJedna z najtrudniejszych prób terenowych wzorowanych na testach rekrutacyjnych do jednostek specjalnych, która urosła już do rangi legendy. Przyciąga na start prawdziwych twardzieli i nie zawsze są to mężczyźni.
Tajna historia XX wieku
poniedziałek 22:00
Tajna historia XX wiekuProgram Bogusława Wołoszańskiego. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.
© Polsat Play 2020