2021-01-05

W styczniowe niedziele „Jazda z Andrzejem Bachledą”

0

Gratka dla wielbicieli białego szaleństwa i szusowania tylko na antenie Polsat Play. „Jazda z Andrzejem Bachledą” to program instruktażowy dla narciarzy. Mistrz wyjaśnia, w jaki sposób wybrać sprzęt, jak przygotować się do sezonu narciarskiego, dbać o swoje bezpieczeństwo na stoku oraz które techniki jazdy stosować w zależności od pogody i stanu pokrywy śnieżnej.

W cyklu „Jazda z Andrzejem Bachledą” widzowie mają szansę poznać tajniki narciarstwa od samego mistrza. Andrzej Bachleda Curuś III to reprezentant Polski, zawodnik pucharu świata, olimpijczyk, mistrz Polski i mistrz Europy, a prywatnie kompozytor i wokalista.

Zainteresowani odwiedzą Amerykę Północną, aby odkryć najlepsze trasy narciarskie nowego kontynentu (Mont Tremblant, Le Massif, Cannon Mountain, Lake Placid), przeżyć kilka niezwykłych przygód i poznać interesujących ludzi m.in. w Mont Calm gdzie stacja narciarska jest prowadzona przez polską rodzinę od pięćdziesięciu lat. Oprócz nauki od samego mistrza, co jest marzeniem każdego narciarza, wspólnie z kamerą wybierzemy się również na połów ryb na lodzie, naukę produkcji syropu klonowego oraz przygotujemy pyszne lokalne dania. W tegorocznej serii pojawi się również odcinek poświęcony skituringowi - turystyce narciarskiej, która w pandemii jest jedną z niewielu możliwości korzystania z gór i nart. Montreal, Quebeck i okolice Nowego Jorku to tylko przedsmak tego co czeka widzów w tym sezonie.

  

Jazda z Andrzejem Bachledą w niedzielę o godz. 13:00 w Polsat PLAY.

Komentarze
© Polsat Play 2021