2021-04-02

„Celebra - mam to coś”. Jak wejść na szczyt sławy?

0

Czy łatwo jest dołączyć do grona popularnych? Jak poradzić sobie z presją? Co zrobić, aby realizować marzenia? Kto ma szansę się przebić? Odpowiedzi na ten pytania można znaleźć w nowym cyklu przygotowanym przez Polsat Play. Nowe odcinki w każdą sobotę o godz. 21:30

Oglądaj Celebra - mam to coś online na IPLA.TV

Sława to kapryśna rzecz... Jedni o niej marzą całe życie i do niej dążą, inni stają się sławni przez przypadek. Bohaterami tego serialu dokumentalnego są osoby, które chcą zostać sławne i rozpoznawalne w życiu publicznym. Mówią o sobie: „Mam to coś”, bo chcą dołączyć do tzw. celebry. Są gotowe na to, aby pokazać światu swoją indywidualność, która ma ich wynieść na szczyt.

W programie poznamy m.in. tancerkę burleski, która od dziecka, konsekwentnie i z uporem chciała znaleźć się na scenie. Widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się dziewczynę, która mimo tego że była prześladowana przez rówieśników, urzeczywistnia swoje marzenie o amerykańskim śnie. Zainteresowanie wzbudzi postać trenera personalnego korporacyjnej Warszawy, dążącego do sukcesu pomimo swojego wiejskiego pochodzenia. Wszystkich ich łączy upór w dążeniu do realizacji swojego najważniejszego marzenia. Nie załamują się przy tym, bo z każdym kolejnym doświadczeniem odkrywają siebie.

Celebra - mam to coś w sobotę 21:30 w Polsat PLAY oraz w IPLA.TV

Komentarze