2021-12-01

Świąteczno-noworoczny czas pełen emocji w Polsat Play

0

Maratony ulubionych produkcji widzów przez całe dni na antenie stacji. „Kołowrotek”, „Chłopaki do wzięcia”, „Górale”, „Polacy za granicą”, „Więzienie” i „Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi”. Oto idealna okazja, aby przypomnieć sobie perypetie ulubionych bohaterów oraz nadrobić te, które się przegapiło. Specjalna, świąteczno-noworoczna oferta Polsat Play.

W okresie świąteczno-noworocznym Polsat Play przygotował dla swoich widzów maratony chętnie oglądanych produkcji. Zarówno w Wigilię, pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, jak i w Sylwestra oraz Nowy Rok na antenie stacji można zobaczyć seriale i programy, które są znakiem rozpoznawczym stacji. W te specjalne dni nie trzeba ograniczać się do pojedynczych odcinków. Emisja obejmuje bowiem po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt odcinków z rzędu!

Kloszard story
Emisja w w Wigilię od godz. 7:00 (24 odcinki
Opowieść o ludziach bezdomnych, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy uda im się przetrwać kolejną zimę w podwarszawskim lesie? W tej smutnej historii znajdą się jednak także momenty radosne, anegdoty i czarny humor.

Chłopaki do wzięcia
Emisja w Wigilię, pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia od godz. 19:00 (17 odcinków)
Młodzi mieszkańcy miast, miasteczek i wiosek mają poważny problem - brak dziewczyn, z którymi można się spotykać i ostatecznie założyć rodziny. Twórcy programu obserwują ich codzienne zmagania, wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym. Dyskoteki, ogniska, ale też portale randkowe i biura matrymonialne. Miłość niejedno ma oblicze. 

Górale
Emisja w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia od godz. 7:00 (24 odcinki)
Niezwykły świat współczesnych polskich górali. Z gór czerpią odwagę, siłę, zręczność oraz zamiłowanie do wolności. Wiedzą, że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą - akceptują, co daje im los, żyją w symbiozie z naturą, górami oraz porami roku. Jak radzą sobie z wyzwaniami XXI wieku?

Polacy za granicą
Emisja w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia od godz. 7:00 (12 odcinków)
Losy Polaków, którzy postanowili szukać szczęścia w rożnych częściach globu. Program pokazuje ich pasje, ulubione miejsca, jedzenie. Bohaterowie udzielają także rad, co robić i czego nie robić, jeśli jest się Polakiem za granicą. A jak się okazuje - Polacy mieszkają dosłownie wszędzie na świecie!

Więzienie
Emisja w Sylwestra od godz. 7:00 (36 odcinków) 
Zakamarki zakładu karnego - od celi, przez kuchnię, szpital, spacerniak, świetlice terapeutyczne po gabinety psychologów - okiem dokumentalnej kamery. Twórcy śledzą losy tzw. trudnych więźniów i ciężką pracę służby więziennej, której pracownicy wkładają wiele pracy w resocjalizację podopiecznych. Nie brakuje momentów mrożących krew w żyłach, jak i humorystycznych.

Rolnicy - tak się żyje u nas na wsi
Emisja w Nowy Rok od godz. 7:00 (36 odcinków) 
Żniwa, dożynki, wykopki, zbiór owoców, zasiewy, dojenie krów czy przygotowania gospodarstw do zimy wyznaczają rytm ich życia. Oto dokumentalna opowieść o ludziach, którzy żyją z pracy własnych rąk i których egzystencja jest silnie powiązana z rytmami natury. Jacy są naprawdę rolnicy? Jak wygądają wiejskie święta, obyczajowość, tradycje? Czy życie na wsi to sielanka? A może raczej harówka, której mało kto jest w stanie podołać?

Święta, Sylwester i Nowy Rok to czas, kiedy można odkryć trochę świata z Polsat Play bez wychodzenia z domu. Twórcy produkcji dokumentalnych docierają do interesujących ludzi i biorą na warsztat intrygujące tematy, aby widzowie mogli zaspokoić swoją ciekawość przed telewizorami. A w te szczególne dni można oddać się tej pożytecznej zabawie ze znacznie większą intensywnością, czyli zastosować tzw. binge-watching. Kto nie zna, ma okazję spróbować!

Komentarze