2022-01-10

Casting do nowego serialu dokumentalnego Polsat Play

0

Szukasz lub szukałeś miłości w Internecie? To szansa dla Ciebie! Poznaj szczegóły. Świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się zwyczaje ludzi. Kiedyś partnerki lub partnera na życie szukało się na żywo, dzisiaj uczucie często rodzi się w przestrzeni wirtualnej, a dopiero później dochodzi do spotkania. Stacja Polsat Play zamierza pokazać, jak to naprawdę wygląda. Trwa casting do nowej produkcji, która pozwoli poznać blaski i cienie internetowej miłości. Jeśli masz jakieś doświadczenia w tym zakresie, przyjdź na rozmowę i opowiedz swoją historię.

Trwa nabór bohaterów do serialu dokumentalnego o poszukiwaniu miłości przez Internet. Stacja Polsat Play pragnie znaleźć osoby, które opowiedzą, jak próbują (lub próbowały) znaleźć tę jedyną lub tego jedynego w sieci, lub z pomocą sieci. Twórcy chcieliby towarzyszyć zainteresowanym w takich poszukiwaniach.

Wiek, wygląd, płeć ani preferencje nie mają znaczenia. Liczy się szczera opowieść o próbach znalezienia miłości i szczęścia w Internecie oraz chęć podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Wszystkich chętnych zapraszamy na rozmowę 25 czerwca w godzinach 12:00-16:00. Spotkania z potencjalnymi bohaterami odbędą się w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 4/6 (studio castingowe - Studio Kameralne). Budynek znajduje się tuż obok Metra Politechnika. Informacje dodatkowe pod numerem telefonu: 797 87 52 46.