2022-04-12

Wielkanoc na antenie Polsat Play z ulubionymi produkcjami

0

Spędź świąteczny czas oglądając nowe odcinki flagowych programów i seriali stacji. Wśród nich między innymi „Chłopaki do wzięcia”, „Łowca pedofilów”, „Budowlańcy”, „Drwale i inne opowieści Bieszczadu”, a także wiosenna nowość „Nastolatki. Generacja jutra”. Zobacz ofertę Polsat Play na Święta Wielkanocne.

Świąteczna ramówka Polsat Play wypełniona jest dobrze znanymi produkcjami. Widzowie mają okazję do zobaczenia premierowych odcinków programów i seriali ze swoimi ulubionymi bohaterami. Oto, jakie nowości zaplanowano od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego.

WIELKI PIĄTEK, 15 KWIETNIA 2022 r.

W Święta Wielkanocne oczyszczanie miasta także jest potrzebne. Wszystkich fanów zabawnych i interesujących perypetii, z jakimi w swojej pracy spotykają się Czyściciele, bo tak prawidłowo się powinno ich nazywać, zapraszamy na „Nie mów do mnie śmieciarzu” o godz. 21:00. Z kolei o godz. 22:00 przedstawiciele generacji Z w wiosennej nowości na antenie Polsat Play. „Nastolatki. Generacja jutra” to analiza tego, jaka jest współczesna młodzież. Do tego kolejny odcinek „Kloszard story” (godz. 22:30) o ludziach bezdomnych, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach.

   

WIELKA SOBOTA, 16 KWIETNIA 2022 r.

Wielkanoc to dla wielu czas relaksu i odpoczynku po wyczerpującej codziennej pracy. Wiedzą coś o tym „Budowlańcy” (godz. 21:30). Szybkie terminy, trudne zlecenia i wymagający klienci... Nowy odcinek popularnego programu „Polacy za granicą” (godz. 22:00), w których prowadzący odwiedzają rodaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. W tej odsłonie: kierunek Miami!

  

NIEDZIELA WIELKANOCNA, 17 KWIETNIA 2022 r.

Przed, a może już po śniadaniu „Kołowrotek” (godz. 9:00), czyli fachowy magazyn wędkarski. Co tym razem złowił doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański? Za to wieczorem „Chłopaki do wzięcia” (godz. 21:00), którzy niestrudzenie szukają miłości i partnerek na całe życie, choć stanowi to nie lada wyzwanie. Potem wizyta u mężczyzn żyjących na łonie natury, którzy także mają swoje problemy - „Drwale i inne opowieści Bieszczadu” (godz. 22:00). W niedzielne wieczory Krzysztof Dymkowski nie ustaje i jako „Łowca pedofilów” (godz. 22:30) tropi kolejnych przestępców. Poza nieodłącznym towarzyszem psem Sarą, partneruje mu asystentka-pozorantka.

   

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 18 KWIETNIA 2022 r.

Poniedziałkowy wieczór to okazja, aby cofnąć się w czasie o kilkadziesiąt lat. W serialu „Polowanie na Hitlera” (godz. 20:00) Bob Baer, weteran z 21-letnim stażem pracy w CIA, stosuje najnowsze metody wywiadowcze, aby zbadać temat dróg potencjalnej ucieczki niemieckiego dyktatora do Ameryki Południowej. Następnie nowatorska seria dokumentalna „Historia Auschwitz w 33 przedmiotach” (godz. 21:00), która przez pryzmat zachowanych rzeczy ukazuje przerażającą skalę niemieckich zbrodni, cierpienie ofiar i siłę oporu więźniów. Na koniec Świąt warto sprawdzić, jak miewa się „Polski lombard Walusia” (godz. 22:00), w którym można sprzedać lub zastawić wszystko. Co tym razem trafiło do lokalu prowadzonego przez rodzinę Walczaków z Siemianowic Śląskich?

  

Zaplanuj Święta Wielkanocne z Polsat Play!

Komentarze