2020-04-01

„Doktorka Demolka”: Dewastacja dobrą formą terapii

0

Bohaterowie programu Polsat PLAY niszczą przedmioty osobiste. W jakim celu? Malwina Wasilewska wraz z towarzyszącym jej zespołem pokazują, na czym polega prawdziwa Smash Therapy. Jak to wygląda w praktyce? Oglądaj „Doktorka Demolka” w środy o godzinie 21:30 na antenie Polsat PLAY.

„Doktorka Demolka” jest programem rozrywkowym, w którym uczestnicy w kontrolowanych przez zawodowców warunkach niszczą przedmioty osobiste. Dzięki temu mogą łatwiej poradzić sobie z trapiącymi ich problemami emocjonalnymi.

Dewastacja terapeutyczna to sposób na doraźne polepszenie stanu osoby. Nie rozwiązuje realnych problemów i może być wstępem do profesjonalnego leczenia, ale nigdy go nie zastąpi. Jedyna bezpieczna i skuteczna forma to profesjonalna terapia.

Metoda pojawiła się na początku lat 80. w Japonii. Praktykuje się ją w salach wyposażonych w narzędzia i przedmioty do dewastacji, przygotowanych według norm BHP i z profesjonalną obsługą. Smash Therapy jest dzisiaj zjawiskiem światowym. Miejsca do dewastacji obsługują codziennie tysiące zadowolonych klientów.

Program emitowany na antenie Polsat PLAY realizowany jest w profesjonalnym i bezpiecznym otoczeniu we współpracy ze specjalistami. Malwina Wasilewska, czyli tytułowa Doktorka Demolka poznaje ludzi, którzy trapieni są najróżniejszymi kłopotami - mobbingujący szef, oszukańczy serwis RTV, problemy z rodziną. Rozmawia z nimi o ich problemach i oferuje możliwość skanalizowania swojej złości w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Z młotem lub kijem można tam wyładowywać swoje stresy do woli!

„Doktorka Demolka” w środę o godz. 21:30 w Polsat PLAY.

Komentarze