2020-11-24

Serial „Tak się kręcą rodzinne interesy” w Polsat Play

0

Kolejna interesująca nowość znalazła się w ofercie stacji jesienią 2020 roku. „Tak się kręcą rodzinne interesy” to serial dokumentalny nie tylko o biznesie, ale przede wszystkim o ludziach, którzy go prowadzą. Każdy bohater robi to po swojemu: ze szwagrami, córkami czy żoną... Sprawdź, jak to robią i do czego prowadzi ich współpraca. Oglądaj od 25 listopada po dwa odcinki w środę od godz. 22:00.

Branż i konfiguracji rodzinnych poznamy w serialu kilka. Bliscy razem zarządzają m.in. komisem samochodowym, firmą organizująca przeprowadzki, restauracją, czy salonem fryzjerskim. Najważniejsze są wzajemne relacje oraz podejście do wspólnej pracy. Jak sobie radzą na co dzień? Czy bycie szefem swoich córek lub szwagrów jest łatwe? A może dużo trudniejsze ze względu na łączącą ich prywatność.

Poznamy m.in. małżeństwo, które w sprawach firmowych często ma odmienne zdanie oraz szefa narzekającego na swoich pracowników: brata i kuzynów. Zobaczymy kłótnie rodzinne, dyskusje związane z biznesem, współpracę z klientami i kontrahentami, ale też sytuacje wykraczające poza pracę, czyli ich wspólne życie.

W serialu nie zabraknie również ciepłych rodzinnych chwil, które przekonają widzów, że warto otworzyć familijny biznes, bo... w rodzinie siła!

Tak się kręcą rodzinne interesy w środę o godz. 22:00 w Polsat PLAY.

Komentarze
© Polsat Play 2021