2020-12-19

Oglądaj maratony najlepszych produkcji w Polsat Play

0

Zobacz ofertę stacji na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Nowy Rok. Polsat Play w okresie świąteczno-noworocznym porusza sprawy ważne społecznie, a także pokazuje życie i historie zwykłych ludzi w programach cieszących się wielką sympatią widzów. Produkcje skupiają się przede wszystkim na historiach zwykłych ludzi. Ukazują życie bez żadnych ozdobników, takim, jakie ono jest, z codziennymi dylematami, ale też sukcesami.

Oto oferta stacji na 24-26 grudnia oraz 31 grudnia i 1 stycznia:

Pociągi
Wigilia od 7:00 do 8:30
Poznamy sekrety kolei wysokich prędkości, klasycznych ekspresów czy zaznajomimy się z niuansami regionalnych przewozów. Kolej, parowozy, szyny i... pasażerowie nie będą mieli tajemnic przed wami.

Kloszard Story
Wigilia od 8:30 do 19:00
Opowieść o ludziach bezdomnych, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy uda im się przetrwać kolejną zimę w podwarszawskim lesie? W tej smutnej historii znajdą się jednak także momenty radosne, anegdoty i czarny humor.

Chłopaki do wzięcia
Wigilia, I i II Dzień Świąt od 19:00 do 1:00
Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Łowca pedofilów W sieć łowcy wpada coraz więcej przestępców. Być może dlatego, że sięga po coraz to nowsze i bardziej udoskonalone metody działań. Przemierza Polskę wzdłuż i wszerz i skutecznie zapobiega przestępczości seksualnej, skierowanej przeciwko nieletnim.

Górale
I Dzień Świąt od 7:00 do 19:00
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność. Stanowią najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Wyróżnia ją gwara, oryginalne stroje, muzyka, kultura, architektura, zwyczaje i hardy charakter. Od wieków w ten sam sposób juhasi wypasają owce, a kobiety wyrabiają oscypek. Ludzie gór mają spokój wewnętrzny, wiedzą, że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą - akceptują co im daje los, żyją w symbiozie z naturą oraz porami roku.

Polacy za granicą
II Dzień Świąt od 7:00 do 19:00
W programie spotkamy ciekawych ludzi, poznamy ich pasje oraz odkryjecie niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Winnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Stambułu - w tych miejscach spotkamy naszych rodaków!

Drwale
Sylwester od 7:00 do 19:00
Dokument społeczny, pokazujący, jaka jest kondycja zwyczajnego człowieka w innej rzeczywistości niż ta, którą widzimy codziennie. Zawsze uważało się, że w Bieszczady jadą ludzie z doświadczeniem życiowym, świadomie wybierając inny wariant życia. Urosła legenda ucieczki na połoniny. A tam żyją głównie zwykli ludzie, choć czasem z wielką fantazją.

Więzienie
Sylwester od 19:00 do 1:00
Kamera pokaże wszystkie zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, szpital, spacerniak, świetlice terapeutyczne, gabinety psychologów. Będziemy śledzić losy więźniów tzw. trudnych i ciężką pracę służby więziennej, jaką muszą włożyć w ich resocjalizację. Nie zabraknie momentów mrożących krew w żyłach, jak i humorystycznych.

Rolnicy
Nowy Rok od 7:00 do 19:00
Spokój, cisza, piękne okoliczności przyrody i ogrom pracy od świtu do nocy na gospodarstwie.

Budowlańcy
Nowy Rok od 19:00 do 1:00
Podpatrzymy, jak wygląda atmosfera na placu budowy. Jak budowlani dbają o jakość? Których klientów szanują, a o których wyrażają się w niewybredny sposób? Kto i ile płaci za wykonane prace? Ile zarabia budowlaniec?

Komentarze
© Polsat Play 2021