2022-06-13

„Chłopaki do wzięcia”: Jubileusz kultowego serialu Polsat Play

0

To jedna z najbardziej lubianych i najdłużej emitowanych produkcji dokumentalnych na antenie stacji. A wyjątkowy jubileusz to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowych dwudziestu jeden sezonów oryginalnego serialu „Chłopaki do wzięcia”. 300. odcinek w niedzielę 26 czerwca o godz. 21:30 w Polsat Play.

Chłopaki do wzięcia
Mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali, wyjechały do pracy do większych miast. Zostali sami, a kandydatek na żony poszukują dyskretnie, aby nie narazić się na żarty. Czym mogą zaimponować dziewczynom? W programie obserwujemy ich codzienne zmagania oraz wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym.

Odcinek numer 300 (26 czerwca 2022 roku)
Losy tytułowych chłopaków do wzięcia śledzimy już od dwudziestu jeden sezonów. Przez program przewinęło się kilkudziesięciu bohaterów. Najbardziej znani to Bandziorek, Szczena oraz Jaruś. Niektórzy z nich poznali swoje bratnie dusze, części się to nie udało, lecz nadal próbują. Perypetie niektórych bohaterów można by opisać stwierdzeniem: „to skomplikowane”. Czasem, jak w przypadku Daniela, los nie był dla nich zbyt łaskawy, ponieważ miłość miała wymiar tragiczny. Inni, jak Stefan czy Dariusz, bardzo dbają o swój wizerunek i wierzą, że elegancki wygląd przykuje uwagę dziewczyn.

Niektórzy znaleźli drugie połówki
Najsłynniejsze dwa przykłady chłopaków, którzy już nie są do wzięcia, to Robert „Tancerz” i Jaruś. Obaj są po ślubie i w obu przypadkach kamera towarzyszyła im podczas ceremonii w sezonach 20. i 21. Są też nowi bohaterowie, którzy dzięki programowi znaleźli drugą połówkę. To Łukasz „Pan Eksperyment”, Hadzi i oczywiście pan Henio. Pamiętne są również kultowe cytaty z serialu, m.in. „Dajcie mnie kawkie” czy „Ryszard, draniu, oddaj mi rower”, które na stałe weszły do języka fanów serialu i nie tylko ich.

Liczna widownia produkcji
Bohaterowie produkcji „Chłopaki do wzięcia” zdobyli ogromną sympatię widzów. A serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji w Polsat Play. Popularności serialu istotnie wpłynęła również na kształt tego kanału. Co tydzień łączna widownia emitowanych w telewizji odcinków serialu to około dwa miliony widzów. Nowe serie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

Chłopaki do wzięcia w niedziele o godz. 21:00 i 21:30 w Telewizji POLSAT PLAY lub o dowolnej porze w POLSAT BOX GO: „Chłopaki do wzięcia”.