2021-09-29

„Sam tata i pełna chata” w Polsat Play i Polsat Go

0

Nowy serial familijny o ojcach przez wielkie „O”. „Sam tata i pełna chata” przybliża historie rodzin niekompletnych, bo pozbawionych mam. W każdej z nich samotny tata daje jednak z siebie wszystko, aby otoczyć dzieci opieką, miłością i wychować je na wspaniałych ludzi. Emisja na antenie Polsat Play w piątek o godz. 22:00.

Familijny serial dokumentalny „Sam tata i pełna chata” opowiada o rodzicielskiej trosce oraz miłości, ale przede wszystkim o losach ojców, którzy samodzielnie wychowują swoje dzieci.  Pełen pozytywnych emocji, radości, wzruszeń, dobrego humoru i rodzinnego ciepła program to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Rodzic na dwieście procent
Twórcy serialu pokazują, jak wygląda dom, w którym dziećmi opiekuje się tylko ich tata. Samotny ojciec, przejmując wszystkie rodzinne i wychowawcze obowiązki, staje przed trudnym wyzwaniem zastąpienia obojga rodziców. Bohaterowie tej krzepiącej produkcji, mimo licznych przeciwności, koncentrują się na pozytywnych stronach życia, nie poddają się i robią wszystko, co w ich mocy, aby stworzyć ciepły, rodzinny dom.

Ze wszystkich sił
Program pokazuje, że samodzielne ojcostwo wymaga również licznych poświęceń. Samodzielny ojciec musi bowiem pogodzić rolę mamy i taty, nauczyć się wszystkich czynności niezbędnych do prowadzenia domu, zaspokoić potrzeby materialne i emocjonalne swoich pociech. I choć nie jest to proste zadanie, bohaterowie serialu starają się ze wszystkich sił, aby ich dzieci były szczęśliwe i miały kochającą rodzinę.

Za produkcję serialu odpowiada Inbornmedia. Dostęp do wszystkich odcinków przez platformę Polsat Go.

Sam tata i pełna chata
w Polsat Play w piątki o godz. 22:00 

Komentarze